Przeprowadzamy śledztwa, które ujawniają prawdę na temat hodowli przemysłowych, prowadzimy kampanie społeczne, namawiamy firmy i koncerny do rezygnacji z jajek „trójek” i futer, wprowadzamy do lokali opcje roślinne, organizujemy największe wegańskie festiwale w Polsce. Wszystko to jest możliwe dzięki pomocy osób opłacających składki członkowskie.

Wiele osób wrażliwych na krzywdę zwierząt nie ma czasu, by zaangażować się w wolontariat. Swoje wsparcie dla zwierząt możesz okazywać w różny sposób. Nie tylko poprzez aktywne działanie, ale także podpisując petycje, udostępniając nasze posty, robiąc zakupy przez FaniMani czy opłacając składkę członkowską. Dlatego większość naszych zwolenników decyduje się wspierać Otwarte Klatki opłacając składki członkowskie wynoszące 20 złotych miesięcznie. Daje to naszym aktywistom możliwość lepszego i bardziej efektywnego działania.
Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Utrzymujemy się z darowizn i składek członkowskich. Oznacza to, że nasze działanie jest możliwe dzięki pomocy takich osób jak Ty, których wsparcie pozwoliło nam funkcjonować w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Jedną z nich był wytyczony przeciwko nam pozew, który miał nas zastraszyć i uniemożliwić dalsze publikowanie prawdy o okrucieństwie wobec zwierząt na fermach przemysłowych. Zwyciężyliśmy właśnie dlatego, że wsparło nas wtedy tak wiele osób.

W ostatnich miesiącach dzięki składkom członkowskim udało nam się między innymi:

Zobacz pierwsze kroki uratowanych przez nas lisów, którym musimy obecnie zapewnić nowy dom

Pomóż nam zmieniać świat na lepsze! Jak to zrobić?

  1. Zarejestruj się na naszej stronie.
  2. Ustaw stałe zlecenie w wysokości 20 złotych.
  3. Przy opłaceniu z góry rocznej składki wyślemy na Twój adres naszą koszulkę Otwartych Klatek.

Zostań członkiem wspierającym Otwartych Klatek!

Coraz więcej osób decyduje się na dołączenie do Otwartych Klatek, bądź jedną z nich! 

zdjęcia: Andrzej Skowron