Otwarte Klatki możecie wspierać na wiele różnych sposobów, a każda pomoc jest dla nas bardzo cenna. Jednym z takich sposobów, przy tym bardzo łatwym i mało wymagającym, jest skorzystanie ze strony FaniMani, dzięki której możecie nas wesprzeć robiąc zakupy online w swoich ulubionych sklepach internetowych.
Czym jest FaniMani?
FaniMani to fundacja, która pomaga organizacj
om zbierać fundusze. Do programu dołączyło już ponad 800 najróżniejszych sklepów internetowych. Robiąc zakupy online w jednym znich i korzystając z FaniMani, płacisz za zakupy normalną kwotę, a sklep przekazuje średnio 2,5% wartości zakupów na rzecz wybranej przez Ciebie organizacji.

Jak to zrobić?

  1. Zarejestruj się

Na początek trzeba się zarejestrować na stronie fanimani.pl – jest to standardowa rejestracja, gdzie podaje się imię, adres e-mail i ustawia hasło. Istnieje też możliwość zalogowania się Facebookiem.

 

  1. Potwierdź rejestrację

Jeśli zarejestrowałeś/zarejestrowałaś się bez użycia Facebooka, otrzymasz maila z linkiem potwierdzającym rejestrację. Przekieruje Cię z powrotem na stronę, gdzie możesz przejść do ustawień swojego konta.

 

  1. Wybierz organizację

Tutaj możesz wybrać Otwarte Klatki jako organizację, którą chcesz wspierać przy każdych zakupach wystarczy jednorazowo kliknąć na przycisk Wspieraj nas”.

 

  1. Zainstaluj przypominajkę

Na stronie potwierdzającej wybór znajdziesz kolejny przycisk: Zainstaluj Przypominajkę FaniMani”.
Przypominajka to rozszerzenie przeglądarki przypominające o możliwości wsparcia, gdy będziesz na stronie sklepu, który dołączył do FaniMani. Wyświetla pasek u góry strony z przyciskiem Aktywuj darowiznę”, a po kliknięciu przenosi Cię na stronę fanimani.pl, skąd wracasz do swoich zakupów. Dodatkowo za instalację Przypominajki na konto wybranej organizacji wpłynie 1 złoty.

Oczywiście nie trzeba instalować Przypominajki. Jeśli masz dobrą pamięć, wystarczy, że przed zrobieniem zakupów wejdziesz na stronę fanimani.pl, zalogujesz się i wybierzesz interesujący Cię sklep, żeby zrobić zaplanowane zakupy i jednocześnie wesprzeć Otwarte Klatki.

  1. Rób zakupy i pomagaj

Zawsze trzeba przejść przez stronę FaniMani, bo tylko wtedy system zarejestruje transakcję i informację, że chcesz pomagać przy okazji zakupów. Dzięki Przypominajce to bardzo szybkie i proste.
I już, to wszystko! Tych kilka kroków sprawi, że nie tylko będziesz cieszyć się swoimi zakupami, ale też wspomożesz nas, żebyśmy mogli jeszcze skuteczniej ratować zwierzęta.
 

Jeśli chcesz pomagać, a nie masz jeszcze konta na FaniMani, kliknij w przycisk poniżej!

Dzięki temu po zrobieniu przez Ciebie pierwszych zakupów otrzymamy dodatkowe 5 zł darowizny!

Załóż konto na Fanimani i zacznij pomagać!