Czy chcesz pracować zdalnie i działać na rzecz zwierząt na pełen etat? Czy chcesz by Twoja praca przyczyniała się do pomocy bezbronnym zwierzętom? Jeśli na te pytania odpowiadasz twierdząco, to idealnie się składa, ponieważ Otwarte Klatki rekrutują. Szukamy osób na stanowiska: Specjalisty/tki ds. Relacji z Biznesem, oraz Specjalisty/tki ds. Relacji z Biznesem i Rzecznictwa.

Praca ratująca miliony zwierząt

Praca na obydwu stanowiskach jest oparta na wspomaganiu dwóch bardzo ważnych obszarów naszej pracy. Chodzi o kampanię Frankenkurczak i kampanię Jak One To Znoszą. Kury, wraz z rybami są najliczniejszą grupą zwierząt hodowlanych w Polsce. Samych broilerów zabija się w naszym kraju miliard rocznie. Natomiast liczba kur niosek to ponad 50 milionów z czego prawie 75% żyje w klatkach. Poprzez prace na tych stanowiskach możesz pomóc ogromnej liczbie zwierząt, ponieważ jak same liczby wskazują – jest to ogromna ilość zwierząt.

Rekrutacja Otwarte Klatki

Co Otwarte Klatki zyskują dzięki Twojej pracy?

Dzięki pracy na stanowisku Specjalisty/tki ds. Realizacji z Biznesem pomożesz przyczynić się do poprawy dobrostanu kurcząt hodowanych na mięso oraz kur niosek. Ponadto, dzięki Twojej pracy będziemy w stanie mądrzej i bardziej efektywnie prowadzić najważniejsze kampanie. Będziemy wzmacniać trend uwzględniania dobrostanu kurczaków i kur niosek przez firmy. W Twoich rękach będzie budowanie relacji z najważniejszymi graczami na rynku spożywczym i drobiarskim.

Dzięki pracy na stanowisku Specjalisty/tki ds. Relacji z Biznesem i Rzecznictwa realnie przyczynisz się do poprawy dobrostanu kur niosek. Dzięki Twojej pracy będziemy w stanie bardziej efektywnie prowadzić najważniejsze kampanie i projekty. Będziemy mogli wpływać na transformację systemu utrzymania kur niosek. W Twoich rękach będzie budowanie i utrzymywanie relacji z producentami jaj w sprawie rezygnacji z produkcji jaj w chowie klatkowym. Będziesz również współpracować z politykami, urzędnikami oraz specjalistami, abyśmy w sposób systemowy wpływali na zmniejszenie ich cierpienia. Chcemy, żebyś zabierał w ich imieniu głos: w mediach, na konferencjach, ale także posiedzeniach Sejmu czy Senatu.

Rekrutacja Otwarte Klatki


Praca w Otwartych Klatkach – co zyskujesz?

 • Pracę z misją — pomożesz nam budować lepszy świat dla zwierząt
 • Czas — masz mniej ograniczeń czasowych, niż działając dla zwierząt tylko w wolnym czasie.
 • Elastyczność — pracujesz zdalnie, z domu i samodzielnie rozliczasz się ze swojego czasu.
 • Zaufanie — dajemy ci dużą odpowiedzialność za organizację, ufając, że zrobisz to, co dla niej najlepsze.
 • Autonomię — doświadczysz wolności i niezależności w podejmowaniu decyzji.
 • Transparentność — masz wgląd w pracę oraz decyzje innych, ale osoby budujące organizację mają wgląd w twoją pracę.
 • Szczerą kulturę pracy — będziesz wiedzieć, co robią twoi koledzy i co tak naprawdę myślą.
 • Wiedzę — poznasz i otrzymasz wsparcie od osób, które od wielu lat walczą o prawa zwierząt.
 • Rozwój — będziesz się uczyć każdego dnia a my będziemy zachęcać cię do testowania swoich umiejętności.
 • Wpływ na organizację — będziemy starać się, żebyś miał przestrzeń otwarcie wyrażać swoje zdanie. W ten sposób masz wpływ na to, jaką organizacją jesteśmy.
 • Przejrzyście ustalone wynagrodzenie — otrzymasz wynagrodzenie za swój aktywizm.

  Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem minimum 5650,65 zł brutto. Podstawa wynagrodzenia może się zmienić ze względu na twoje dotychczasowe doświadczenie związane ze stanowiskiem oraz aktywizm. Dodatkowo wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy. Więcej o naszym wynagrodzeniu znajdziesz w ofercie pracy podlinkowanej poniżej.
Rekrutacja Otwarte Klatki

Przeczytaj więcej w naszej ofercie pracy podlinkowanej poniżej!

Zgłoszenia przyjmujemy do 13.11.2022 23:59 CET.