Każdemu z nas wydaje się czasem, że pomaganie zwierzętom jest trudne i wymaga bardzo dużo pracy. Jednak nie zawsze tak jest, co udowodniła firma Pub Quiz, która zaangażowała się w pomoc Otwartym Klatkom. Wspólnie z nami organizuje wydarzenia, podczas których uczestnicy pomagają, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc!

Na czym polegają takie wydarzenia? 

Zbieracie swoją drużynę i wspólnie udajecie się na quiz, podczas którego mierzycie się z dziesiątkami pytań z najróżniejszych kategorii. Pytania nie należą do najprostszych, dlatego zawsze warto mieć w swojej drużynie specjalistów z każdego zakresu wiedzy. To prawdziwe wyzwanie i walka z czasem! Drużyny rywalizują ze sobą zazwyczaj w 5 rundach, a na końcu mierzą się z emocjonującą dogrywką, która może zmienić wyniki całej tabeli! Na wygraną drużynę zawsze czekają nagrody niespodzianki, które nieraz pozytywnie Was zaskoczyły.

Pub Quiz

PubQuiz, Poznań 17.10.2019

Pub Quiz, jako firma z ogromnym sercem

Pub Quiz, czyli tak naprawdę część firmy New Entertainment będącej największą firmą w Polsce organizującą quizy na obszarze całego kraju. Dostarczają rozrywki tysiącom uczestników, ale najważniejsze jest to, że mają ogromne serca dla zwierząt! Ponieważ ich los nie jest im obojętny, postanowili włączyć się w nasze działania i w pełni charytatywnie dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także prowadzą dla Was quizy benefitowe w profesjonalny sposób. Dzięki ich zaangażowaniu oraz Waszemu uczestnictwu możemy spotykać się w tak wyjątkowej atmosferze i w szczytnym celu.
Pub Quiz

Ponad tysiąc osób na wydarzeniach!

W 2019 roku razem z Pub Quizem zorganizowaliśmy razem 14 wydarzeń, w których udział wzięło ponad 1100 osób! Podczas quizów odpowiadaliście na setki pytań z wiedzy o serialu Friends i Harrym Potterze. Wspólnie podczas tych wydarzeń udało nam się zebrać ponad 12 000 zł, co w całości przeznaczyliśmy na pomoc zwierzętom i wspólną walkę o ich lepszy los. To niesamowite, że razem możemy tak wiele!

Pub Quiz

PubQuiz, Poznań 24.10.2019

Przyjemność z pomagania!

Podczas quizów zawsze mogliście spotkać na miejscu naszych wolontariuszy, którzy opowiadali o Otwartych Klatkach oraz aktualnych kampaniach. Czasem wcielaliśmy się w rolę prowadzących lub podpowiadaliśmy po cichu niektórym drużynom. Na miejscu zawsze liczyła się dobra zabawa i pozytywna atmosfera, ale przede wszystkim gromadziliśmy się po to, aby udowodnić, że pomaganie może być naprawdę proste i dla każdego!

Pub Quiz

PubQuiz, Rzeszów 01.12.2019