Trwa okres rozliczeń podatkowych. Jak co roku, prosimy o wsparcie naszych działań i wybranie naszej organizacji przy wypełnianiu PITu. W tym roku po raz pierwszy pojawiliśmy się na warszawskich autobusach oraz na ekranach w supermarketów.

Reklama w supermarkecie
Reklama Otwartych Klatek przy sklepowej kasie

Celem naszej akcji jest dotarcie do jak największej liczby osób, które nie znają naszych działań. W tym roku mieliśmy możliwość pojawienia się  z naszym przesłaniem także w przestrzeni miejskiej. Nasze reklamy spotkać można na ekranach informacyjnych wewnątrz autobusów oraz na powierzchniach z tyłu autobusów, a także na ekranach w wybranych supermarketach w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu! Czy miałeś/aś okazję zobaczyć już którąś z nich?

Czy reklamy na autobusach są efektywne?

Umieszczanie informacji o działaniach poza standardowymi ścieżkami komunikacji jest  taktyką wykorzystywaną przez inne, skutecznie działające organizacje na całym świecie. Bezpośrednim skutkiem tych działań jest docieranie z naszym komunikatem do nowych odbiorców. W ten sposób mieszkanki i mieszkańcy miast, w których pojawiliśmy się z reklamą mają okazję nas poznać i zobaczyć przykład naszych działań. Aby skutecznie działać na rzecz zwierząt, niezbędne są środki pieniężne, które pozyskujemy dzięki darczyńcom. W związku z tym ciągle szukamy nowych ścieżek dotarcia do wielu różnych osób, aby pokazać im, w jaki sposób mogą pomóc zwierzętom oraz zaprosić je do wspólnych działań. Tylko razem jesteśmy w stanie odmienić los zwierząt!

Reklama na autobusie
Reklama Otwartych Klatek na warszawskim autobusie

Oprócz samego dotarcia do nowych osób, ważna jest dla nas również widoczność w przestrzeni miejskiej – właśnie tego typu działania pomagają ugruntować świadomość problemów z jakimi wiąże się hodowla przemysłowa w świadomości Polek i Polaków. 

Wśród nagminnych i natarczywych form reklam produktów i usług które wręcz “zalewają” nas każdego dnia, nasz przekaz wyróżnia się i zachęca do refleksji.

Reklama w supermarkecie
Reklama w supermarkecie

Dlaczego warto przekazać 1% na nasze działania?

Wsparcie za pomocą odpisu od podatku jest dla nas nieocenioną pomocą i umożliwia skuteczne działania na rzecz zwierząt. Z każdym rokiem poszerzamy sferę naszych działań i udoskonalamy narzędzia, za pomocą których osiągamy wyznaczone cele. 

Nadal pozostaje bardzo dużo do zrobienia – na fermach wciąż przebywają miliony zwierząt, którym wspólnie możemy pomóc. Wierzymy, że z Twoim wsparciem uda nam się zmienić świat na wolny od ich cierpienia! Twój 1% naprawdę wiele znaczy dla zwierząt.