Poszukujemy osób do pracy na pełen etat – rekrutujemy na dwa stanowiska:

 • Specjalista/tka ds. Kampanii
 • Specjalista/tka ds. Rzecznictwa

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące obu stanowisk. Zapoznaj się z nimi i wypełnij odpowiedni formularz, aby wziąć udział w rekrutacji.

Koordynator/ka Kampanii

Na stanowisko Koordynatora/rki Kampanii poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii społecznych i wykorzysta je w rozwijaniu naszej kampanii Cena Futra, której celem jest wprowadzenie w Polsce zakazu hodowli zwierząt na futro. Twoja praca pomoże nam dotrzeć skuteczniej do opinii publicznej, polityków i dziennikarzy, branży modowej, bo właśnie m.in. w ich rękach leży los cierpiących zwierząt. Chcemy, żebyś przemówił w ich imieniu.

Specjalista/tka ds. Rzecznictwa

Dzięki pracy na tym stanowisku pomożesz nam budować obszar rzeczniczy w organizacji. Jesteśmy przekonani, że zmiany systemowe są niezbędne, aby zmniejszyć cierpienie zwierząt. Twoja praca będzie przede wszystkim polegała na budowaniu skutecznych narzędzi w działaniach rzeczniczych oraz budowaniu wiedzy o nich w organizacji. Chcemy, abyś był/a rzecznikiem zwierząt, abyś zabierał/a w ich imieniu głos zarówno w mediach, na konferencjach jak i posiedzeniach Sejmu czy Senatu, czy odpowiednich komisjach.

Fot. Mikołaj Jastrzębski

Praca w Otwartych Klatkach

W tym momencie zatrudniamy prawie 40 osób, które na pełen etat mogą walczyć o lepszą przyszłość dla zwierząt – prowadząc śledztwa, spotykając się z firmami i politykami czy realizując kampanie zwiększające świadomość społeczną w temacie hodowli przemysłowej.

O tym jak wygląda dzień pracy w Otwartych Klatkach i o transparentnych płacach pisaliśmy na blogu.

Teraz masz szansę dołączyć do naszego zespołu pracowniczego!

Co zyskujesz, pracując w Otwartych Klatkach?

 • Misję – pomagasz budować lepszy świat, w którym zwierzęta nie muszą cierpieć.
 • Czas – masz mniej ograniczeń czasowych, niż działając dla zwierząt wolontariacko.
 • Wygodę – większość pracy jest wykonywana całkowicie zdalnie.
 • Zaufanie – samodzielnie ustalasz swoje zadania oraz to kiedy pracujesz.
 • Niezależność – masz autonomię w podejmowaniu decyzji.
 • Transparentność – masz wgląd w pracę oraz decyzje innych.
 • Wiedzę – otrzymujesz wsparcie od ludzi, którzy od lat zajmują się walką o zwierzęta.
 • Środki na życie – zarabiasz adekwatnie do obiektywnego algorytmu, który uwzględnia Twoje doświadczenie, minimum 4500 zł brutto (około 3300 zł netto – do podstawy doliczane są różnego rodzaju dodatki, więcej dowiesz się TUTAJ).
 • Wpływ na organizację – jesteś częścią zespołu, w którym na pełen etat budujesz Otwarte Klatki, by najlepiej na świecie pomagały zwierzętom.

Wyślij formularz zgłoszeniowy już dziś!

Fot. Andrew Skowron