Chcesz działać na rzecz zwierząt na pełen etat? To idealnie się składa, bo właśnie poszukujemy osób do pracy na dwóch stanowiskach: graficznym i filmowym!

Specjalista/ka ds. grafiki

Głównym celem tego stanowiska jest to, by w Otwartych Klatkach powstawały treści graficzne pomagające jak najskuteczniej realizować cel organizacji.

Dzięki pracy na tym stanowisku wesprzesz działania naszych kampanii oraz obszaru komunikacji. Twoje projekty pozwolą nam lepiej obrazować problem, jakim jest cierpienie zwierząt oraz budować markę Otwartych Klatek. Ponadto dzięki Twojej pracy inne zespoły w organizacji będą sprawniej samodzielnie tworzyć materiały graficzne.

W Twoich rękach będzie także czuwanie nad jakością komunikacji wizualnej w organizacji, archiwizacją projektów oraz rozwojem wiedzy w tym temacie w Otwartych Klatkach.

Specjalista/ka ds. filmów

Głównym celem tego stanowiska jest to, by w Otwartych Klatkach powstawały treści filmowe pomagające jak najskuteczniej realizować cel organizacji. Dzięki Tobie będziemy mogli lepiej obrazować problem, jakim jest cierpienie zwierząt, a przez to skuteczniej docierać do społeczeństwa.

Pracując na tym stanowisku, będziesz wykorzystywać treści filmowe do kształtowania opinii publicznej. Wesprzesz działania naszych kampanii oraz obszaru komunikacji, dbając o jakość komunikacji wizualnej w organizacji. Pomożesz nam, dzieląc się swoją wiedzą na temat realizacji filmów z innymi aktywistami, jak również samodzielnie realizując krótkie filmy (scenariusz, nagrywanie oraz montaż). W Twoich rękach będzie także opieka nad archiwum filmowym.

Swoją pracą pomożesz nam tworzyć silną kulturę aktywistyczną opartą na skuteczności w działaniu, autonomii i krytycznym myśleniu.

Co zyskujesz, pracując w Otwartych Klatkach?

 • Pracę z misją — pomagasz budować lepszy świat dla zwierząt.
 • Czas — masz mniej ograniczeń czasowych, działając dla zwierząt na pełen etat w porównaniu z takim działaniem tylko w swoim wolnym czasie.
 • Wysoką elastyczność — pracujesz zdalnie, z domu, i samodzielnie rozliczasz się ze swojego czasu i obowiązków.
 • Zaufanie — zatrudniając osoby, dajemy im dużą dowolność i odpowiedzialność za organizację, ufając, że zrobią to, co najlepsze dla organizacji.
 • Autonomię — doświadczysz wolności i niezależności w podejmowaniu decyzji.
 • Transparentność — masz wgląd w pracę oraz decyzje innych, tak samo jak osoby budujące organizację mają wgląd w Twoją pracę.
 • Szczerą kulturę pracy — będziesz wiedzieć, co robią twoi koledzy i koleżanki i co tak naprawdę myślą.
 • Wiedzę — poznasz i otrzymasz wsparcie od osób, które od wielu lat walczą o zwierzęta.
 • Możliwość rozwoju — będziesz się uczyć każdego dnia i będziemy zachęcać Cię do testowania swoich umiejętności.
 • Zdolność do wpływania na organizację — zależy nam, by ludzie otwarcie wyrażali swoje zdanie i w ten sposób wpływali na to, jaką organizacją jesteśmy.
 • Śmiech — aktywizm może być czasami przytłaczający, dlatego uważamy, że luźna atmosfera jest kluczem do zrównoważenia tego.
 • Przejrzyście ustalone wynagrodzenie — otrzymasz wynagrodzenie za swój aktywizm. Gwarantujemy umowę o pracę. Nasze stawki nie są negocjowalne. Nasz model wynagrodzeń oparty jest na transparentnym algorytmie.
 • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki zdrowotnej, współfinansowanego przez Otwarte Klatki.

Nie wahaj się! Wyślij formularz zgłoszeniowy już teraz!
Zgłoszenia na oba stanowiska przyjmujemy do 17 grudnia 2023 23:59 CET.