Czy chcesz pracować zdalnie i działać na rzecz zwierząt na pełen etat? Czy chcesz, by Twoja praca przyczyniała się do pomocy bezbronnym zwierzętom? Jeśli na te pytania odpowiadasz twierdząco, to idealnie się składa, ponieważ Otwarte Klatki rekrutują. Szukamy osób na stanowisko: Specjalisty/tki ds. Kampanii.

Praca ratująca miliony zwierząt

Poszukujemy specjalisty(-ki) ds. kampanii – zatrudniona osoba będzie pracować w kampanii Jak One To Znoszą, dotyczącej kur niosek, lub w kampanii Frankenkurczak, dotyczącej dobrostanu kurczaków brojlerów. Kury, wraz z rybami są najliczniejszą grupą zwierząt hodowlanych w Polsce. Samych broilerów zabija się w naszym kraju miliard rocznie. Natomiast liczba kur niosek to ponad 50 milionów, z czego prawie 75% żyje w klatkach. Poprzez prace na tych stanowiskach możesz pomóc ogromnej liczbie zwierząt, których życie naznaczone jest niewyobrażalnym cierpieniem.

Rekrutacja Otwarte Klatki

Co Otwarte Klatki zyskują dzięki Twojej pracy?

Dzięki pracy na stanowisku Specjalisty/tki ds. Specjalisty/tki ds. Kampanii pomożesz przyczynić się do poprawy dobrostanu kurcząt hodowanych na mięso oraz kur niosek. Ponadto, dzięki Twojej pracy będziemy w stanie mądrzej i bardziej efektywnie prowadzić najważniejsze kampanie. Będziemy wzmacniać trend uwzględniania dobrostanu kurczaków i kur niosek przez firmy. W Twoich rękach będzie budowanie relacji z najważniejszymi graczami na rynku spożywczym i drobiarskim.

Na czym polega praca Kampaniera?

Główne obszary w pracy przy kampaniach to praca korporacyjna (negocjacje z firmami), komunikacja społeczna (media), mobilizacja społeczna (wydarzenia, akcje społecznościowe) oraz działania rzecznicze (zmiany prawne). Metod, jakie wykorzystujemy w kampaniach, jest dużo, dlatego nie jest proste określenie, jak dokładnie wygląda praca na tym stanowisku. Zadaniem kampanierów jest takie zaplanowanie strategii kampanii i jej egzekwowanie, aby dojść do założonych celów.

Przykładowo takim celem jest zakończenie hodowli klatkowej kur niosek. W tym przypadku nasi kampanierzy podejmują szereg działań, aby to osiągnąć: prowadzą rozmowy z sieciami handlowymi, tworzą i publikują raporty rynkowe dotyczące wykorzystywania jaj klatkowych, koordynują publikacje materiałów śledczych z ferm, uczestniczą w spotkaniach odpowiednich komisji sejmowych, organizują protesty, koordynują tworzenie spotów filmowych, kontaktują się z politykami i nieustannie poszukują nowych sposobów na dojście do celu. 

Prowadzenie kampanii można porównać do prowadzenia własnej firmy czy organizacji: Twoja praca nie zawsze jest przewidywalna i to od Ciebie zależy, czy wydarzą się rzeczy, które przybliżą realizację założonych celów. 


Praca w Otwartych Klatkach – co zyskujesz?

 • Pracę z misją — pomagasz budować lepszy świat dla zwierząt.
 • Czas — masz mniej ograniczeń czasowych, działając dla zwierząt na pełen etat, w porównaniu z działaniem w swoim wolnym czasie.
 • Wysoką elastyczność — pracujesz zdalnie, z domu i samodzielnie rozliczasz się ze swojego czasu i obowiązków.
 • Zaufanie — masz dużą dowolność w działaniu, ponieważ bierzesz na siebie odpowiedzialność za organizację — ufamy, że zatrudnione osoby będą robić to, co dla niej najlepsze.
 • Autonomię — doświadczysz wolności i niezależności w podejmowaniu decyzji.
 • Transparentność — masz wgląd w pracę oraz decyzje innych, tak samo, jak osoby budujące organizację mają wgląd w twoją pracę.
 • Szczerą kulturę pracy — będziesz wiedzieć, co robią twoi koledzy i koleżanki i co tak naprawdę myślą.
 • Wiedzę — poznasz i otrzymasz wsparcie od osób, które od wielu lat walczą o zwierzęta.
 • Możliwość rozwoju — będziesz się uczyć każdego dnia i będziemy zachęcać Cię do testowania swoich umiejętności.
 • Zdolność do wpływania na organizację — będziesz otwarcie wyrażać swoje zdanie i w ten sposób wpływać na to, jaką organizacją jesteśmy.
 • Śmiech — będziesz mieć okazję i przestrzeń, żeby się odprężyć i wyluzować — wiemy, że aktywizm może być czasami przytłaczający, dlatego ważne jest dla nas, aby to zrównoważyć odpowiednią atmosferą w organizacji.
 • Przejrzyście ustalone wynagrodzenie — otrzymasz wynagrodzenie za swój aktywizm.

  Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem minimum 6 385,24 zł brutto. Podstawa wynagrodzenia może się zmienić ze względu na twoje dotychczasowe doświadczenie związane ze stanowiskiem oraz aktywizm. Dodatkowo wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy. Więcej o naszym wynagrodzeniu znajdziesz w ofercie pracy podlinkowanej poniżej.

Przeczytaj więcej w naszej ofercie pracy podlinkowanej poniżej!

Zgłoszenia przyjmujemy do 25.02.2024 23:59 CET.