Każdej wiosny każdy pracujący człowiek ma przed sobą odpowiedzialne i ważne zadanie: rozliczenie podatkowe. Jak sprawić, aby rozliczanie PITu było przyjemnością?

Można włączyć sobie filmik z uroczymi szczeniaczkami lub oglądać zdjęcia kotków. To już naukowo udowodnione, że zarówno bezpośredni kontakt ze zwierzętami, jak i oglądanie ich na ekranie, ma moc magicznego poprawienia naszego samopoczucia!

Można także pomyśleć: To wyjątkowa okzazja, aby pomóc zwierzakom i podarować im 1,5% podatku! Nie mogę się doczekać, aż ją wykorzystam.

Lis uratowany przez Otwarte Klatki w azylu w Starym Zoo w Poznaniu.
Fot. Andrew Skowron.

Pierwszy krok bohatera – rozlicz się ze zwierzętami

A gdyby tak zrobić dla zwierząt coś, co one robią dla nas w każdej trudnej i strasznej chwili naszego życia? Pomóc im i sprawić, by ich życie stało się lepsze? Za ich słodycz możesz odpłacić im rozliczając PIT dla zwierząt! W tym roku, w związku ze zmianami prawa podatkowego, każdy podatnik może przekazać nie 1% a 1,5%. Czy to nie wspaniała okazja, by pomóc?

Skorzystaj z wygodnej i darmowej strony internetowej, która krok po kroku poprowadzi Cię przez rozliczenie PIT i podpowie o wszystkich należnych ulgach podatkowych (dzięki temu być może nawet urocze filmiki nie będą koniecznie, aby poradzić sobie z tym obowiązkiem!):

>>www.pitax.pl<<

Pamiętaj, aby wpisać w PIT nasz numer KRS: 0000 444 120 i pomóc zwierzętom swoim 1,5% podatku!

Bohater to człek świadomy

Twój PIT dla zwierząt to ogromne wsparcie. Pomoc zwierzakom jest realna i namacalna. Każda złotówka przekazana naszemu stowarzyszeniu przyczynia się do polepszenia losu zwierząt cierpiących w hodowlach przemysłowych. Pieniądze są wykorzystywane na rzecz naszych kampanii i wszystkich związanych z nimi działań. Przekazując 1,5% razem z nami walczysz o lepszą przyszłość dla zwierząt!

Dowiedz się więcej na temat rozliczenia PIT dla zwierząt: https://otwarteklatki.pl/1.5-procent

Lis uratowany przez Otwarte Klatki w azylu w Starym Zoo w Poznaniu.
Fot. Bogna Wiltowska.

Drugi krok bohatera – podaj dalej!

Zachęć znajomych i rodzinę do rozliczenia PIT dla zwierząt! W końcu co wataha bohaterów to nie jeden samotny wilk (lub lis, jak wolisz!).

Czy wiesz, że ponad 10 mln Polek i Polaków nie korzysta w ogóle z okazji do wsparcia wybranej organizacji przy rozliczeniu PIT? Upewnij się, że Twoi znajomi wiedzą, że mają taką możliwość! To nic nie kosztuje, a jest ogromną pomocą. Pobierz i udostępnij grafikę, aby zaprosić ich do wspólnego rozliczenia się dla zwierząt:

Trzeci krok bohatera – ciesz się pomaganiem!

Tylko dzięki takim osobom jak Ty los zwierząt krok po kroku zmienia się na lepsze. Twoje 1,5% podatku dla zwierząt to ogromna pomoc, która zmienia dla nich świat! W ramach podziękowań od zwierząt obejrzyj ten przeuroczy filmik:

Historia Azylu Psubraty – wyjątkowego miejsca dla zwierząt uratowanych z ferm.

Autorka tekstu: Dominika Pyka