Niedawno obchodziliśmy 10. rocznicę powstania Otwartych Klatek. Chcemy świętować ten moment z osobami wspierającymi nasze działania – to dzięki nim od dekady możemy pomagać zwierzętom. Już niedługo będziemy mieć okazję spotkać się w szerokim gronie osób, którym los zwierząt nie jest obojętny – więcej na ten temat w poniższym wpisie!

Urodzinowa kolacja charytatywna

Z okazji 10-lecia działalności organizujemy wyjątkowe wydarzenie.
26 stycznia w Warszawie spotkamy się w Fortecy Kręgliccy na uroczystej kolacji urodzinowej.

Link do wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/events/5176016869171641

Skąd pomysł na to wydarzenie? Przez ostatnią dekadę otrzymaliśmy ogrom wsparcia od wielu osób. Tysiące osób wsparło nas finansowo, wiele firm zaangażowało się w działania mające na celu poprawę losu zwierząt, a spore grono znanych osób zdecydowało się zabrać głos w obronie najsłabszych. To dzięki takiemu wsparciu byliśmy w stanie osiągnąć realne zmiany dla zwierząt. Przy okazji okrągłych urodzin chcemy podziękować wszystkim zaangażowanym osobom i razem spędzić czas, świętując dotychczasowe sukcesy.

Co planujemy podczas wydarzenia?

Tego wieczoru za kolację odpowiadać będą ambasadorki i ambasadorzy naszej kampanii Chefs for Change. W 100% roślinne menu, przygotowane specjalnie na to wydarzenie, pozwoli gościom spróbować nowych smaków skomponowanych przez utalentowanych szefów i szefowe kuchni.

Ważną częścią wieczoru będzie także prezentacja, podczas której Paweł Rawicki – prezes i jeden z założycieli organizacji – opowie o ostatnich 10 latach. Razem przypomnimy sobie co przez ten czas udało się nam wspólnie zrobić dla zwierząt.

Jako podziękowanie dla wszystkich osób wspierających, podczas wydarzenia odbędzie się koncert-niespodzianka. Planujemy także cichą aukcję oraz czas na networking, dzięki któremu ten wieczór będzie także okazją do spotkania z osobami, którym los zwierząt leży na sercu.

Dziękujemy za ostatnie 10 lat!

Gdy dekadę temu grupa przyjaciół zaczęła tworzyć organizację, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. 10 lat później jesteśmy w zupełnie innym miejscu. Zbudowaliśmy społeczność niesamowitych osób – wrażliwych na dobro zwierząt, jednocześnie skupionych na skuteczności działania. Dzięki pomocy tysięcy osób wspierających i setek aktywistów, dziś realnie zmieniamy życie zwierząt na całym świecie. 

Jesteś jedną z tych osób? Chcemy razem z Tobą świętować ten wyjątkowy wieczór!