Już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia 2016, Veganmania zawita do Łodzi. W industrialnych przestrzeniach ART_INKUBATORA zagości moc atrakcji. Przygotujcie się na wystawców z roślinnym jedzeniem, kosmetykami, książkami i ubraniami, ciekawe wykłady i warsztaty, Tatuaże Zamiast Futra oraz występ muzyczny.

W oczekiwaniu na najbliższą Veganmanię zobaczcie, jak było w Krakowie! Odwiedziło nas prawie 5000 osób, a pokazało się ponad 60 wystawców.

Na łódzkiej Veganmanii znajdziecie stoiska 30 wystawców, część z nich już być może znacie z poprzednich edycji, część wystawi się po raz pierwszy. Do dodatkowych atrakcji należy:

  • Pokaz gotowania House of seitan
  • Joga z Agnieszką Robakiewicz z Joga Lifestyle
  • Vegan Hero – Jak zostać wegańskim fanatykiem
  • Krzysztof Kucharczyk / Jasna Strona Mocy – Miasto, masa, roślina, czyli o treningu z odważnikami kulowymi na diecie wegańskiej
  • Małgorzata Szadkowska / Fur Free Retailer – Etyka w modzie
  • Tatuaże Zamiast Futra
  • Koncert zespołu Deer Daniel

Do tego oczywiście kącik dla dzieciaków i stoisko Otwartych Klatek, na którym będziecie mogli porozmawiać o naszych działaniach, podpisać petycję, ale również zaopatrzyć się w koszulki i torby z animalistycznymi wzorami.
Wpadnijcie miło spędzić czas! Najedzcie się do syta. Jeśli nie próbowaliście jeszcze kuchni roślinnej, to przyjdźcie otworzyć się na nowe smaki. Posłuchajcie o sporcie na diecie wegańskiej i o etycznej modzie. Kupcie prezenty dla najbliższych, wesprzyjcie zwierzęta. Posłuchajcie wspaniałej muzyki. Porozmawiajcie z nami na różne tematy. Zrelaksujcie się. I koniecznie zabierzcie swojego ulubionego człowieka! 🙂
Co: Veganmania
Gdzie: Art_Inkubator, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź
Kiedy: 11.12.2016
O której: od 11.00 do 18.00
Za ile: wstęp wolny
Wydarzenie na FB: VM Łódź