Czy czasami czujesz się osamotniona/y w swojej trosce o zwierzęta? Twoi znajomi nie do końca rozumieją, dlaczego prawa zwierząt są dla Ciebie tak ważne? Chcesz poczuć się częścią społeczności, która myśli tak jak Ty?

Z myślą o takich osobach, jak Ty stworzyliśmy Klub Otwartych Klatek. To społeczność osób, które chcą zmieniać świat dla zwierząt, które budując Otwarte Klatki, tworzą silny ruch ochrony zwierząt.

Gdy piszę te słowa, do Klubu należy już 1145 osób. Ja i 1144 inne osoby każdego dnia tworzymy lepszy świat dla zwierząt. Jesteśmy grupą aktywistek i aktywistów, którym zależy na efektywności podejmowanych działań, wprowadzaniu systemowych zmian dla zwierząt zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Razem zmieniamy świat. Dołączysz do nas?

Jak działa Klub Otwartych Klatek?

Klub OK to społeczność, która pomaga zwierzętom poprzez regularne, comiesięczne darowizny. Aby dołączyć do Klubu, wystarczy zacząć wpłacać comiesięczną darowiznę w wysokości min. 30 zł. Możesz zdecydować się na przelew tradycyjny lub zapisać się bezpośrednio przez stronę: www.klub-ok.pl Na najczęstsze pytania dotyczące Klubu odpowiedzieliśmy TUTAJ.

Dołącz teraz, aby zwiększyć swoje wsparcie!

Do 13 lipca jeden z naszych darczyńców dołoży dodatkowe 30 zł do pierwszej wpłaty każdej nowej osoby, która dołączy do Klubu w tym czasie. To znaczy, że jeśli dołączysz teraz z kwotą 30 zł, Otwarte Klatki otrzymają w sumie 60 zł na pomoc zwierzętom.

Dołącz do nas na stronie: www.klub-ok.pl

Razem tworzymy Klub oraz kulturę pomagania!

2020 rok jest dla wielu z nas trudny pod wieloma względami, rzuca nam wiele nowych wyzwań, utrudnia spotkania i wspólne działania dla zwierząt offline. Jednak nie dajemy się zniechęcić i jeszcze bardziej chcemy się zjednoczyć i pokazać, jak wiele wspaniałych, chętnych do pomocy ludzi jest wokół nas! Jak wiele wyjątkowych osób działa dla zwierząt. Skupiamy się na zbudowaniu silnej społeczności Klubu Otwartych Klatek. Pomaga nam w tym jeden z naszych darczyńców, który nie tylko zdecydował, że sam wesprze nasze działania, ale również postanowił zachęcić do tego innych. Zależy mu, aby stworzyć silny ruch ochrony zwierząt, a także pokazać, jak ważne jest pomaganie innym – stworzyć kulturę pomagania i dawania darowizn.

Pomoc finansowa w walce o dobro zwierząt jest szczególnie ważna. Na co dzień przeciwstawiamy się hodowli przemysłowej – jest to ogromny i bardzo bogaty przeciwnik, który swój majątek zbudował na cierpieniu zwierząt. Aby mu się skutecznie przeciwstawić, musimy działać razem – uparcie i wytrwale dążyć do celu.

Wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę. Im jest nas więcej, tym mocniejszym głosem w obronie zwierząt mówimy. W Klubie siła!

Przyłącz się do mnie i 1144 innych osób.
Dołącz do Klubu Otwartych Klatek:
www.klub-ok.pl

Razem zakończymy cierpienie zwierząt!