Czy wiecie, że możecie wspierać Otwarte Klatki nie wydając ani grosza, no może tylko podczas zakupów, które i tak planujecie. Jak to zrobić?

Dzięki współpracy Otwartych Klatek z portalem FaniMani.pl możecie wspierać nas finansowo, za każdym razem gdy dokonujecie zakupów internetowych. Z prowizji sklepu przekazywana jest darowizna na nasze konto, a wasz rachunek zostaje bez dodatkowych naliczeń. To takie łatwe i proste.

Co musicie zrobić, żeby na pewno taka darowizna została nam przekazana?

Po pierwsze proponujemy:

  1. Zainstalować wtyczkę zwaną przypominajką, która przy zakupach wskaże wam, który sklep jest partnerem FaniMani.
  2. Po wejściu do sklepu aktywuj darowiznę dla Otwartych Klatek (pojawi się takie powiadomienie) i kontynuuj swoje zakupy
  3. Po zakończonych zakupach, darowizna zostanie przekazana na nasze stowarzyszenie.

Aby to wszystko było możliwe, należy zalogować się na stronie FaniMani.pl (wymaga tylko podania adresu i hasła), możecie sprawdzić tam wielkość swoich darowizn i zobaczyć jak wiele pieniędzy można przekazać nie wydając ani jednej złotówki.
Wśród partnerów FaniMani, oprócz sklepów, znajdziemy wiele linii lotniczych i biur podróży  – dzięki temu, przekazywane jednorazowo darowizny mogą być naprawdę wysokie. Na przykład rezerwując nocleg przez Booking.com, przekazujecie dla Otwartych Klatek nawet 3,5 procent darowizny.

Przeczytaj także: Jak jeść etycznie podczas podróży?

 Jeżeli nie robisz zakupów internetowych a chcesz wesprzeć Otwarte Klatki darowizną, możesz zrobić to tu: https://panel-otwarteklatki.ok.k8s.dance/przekaz-darowizne/ Darowiznę, taką możesz odliczyć w rocznym rozliczeniu PIT.

Dlaczego warto wspierać Otwarte Klatki darowiznami?

Dzięki darowiznom możemy prowadzić śledztwa, tworzyć kolejne kampanie, interwencje i raporty oparte na tych śledztwach. Każda darowizna jest także przeznaczana na opiekę nad uratowanymi przez nas zwierzętami, którym bardzo często musimy zapewnić nowy, bezpieczny dom.

Oprócz tego, Otwarte Klatki zostały uznane za jedną z najlepszych organizacji na świecie walczących o poprawę losu zwierzątdostaliśmy tytuł Standout Charity, o którym pisaliśmy tutaj: https://panel-otwarteklatki.ok.k8s.dance/animal-charity-evaluators-otwarte-klatki-otrzymuja-tytul-standout-charity/

Przeznaczając nam swoją darowiznę, masz pewność, że pieniądze te będą spożytkowane w sposób najbardziej efektywny i pomagający największej ilości zwierząt.
Na co czekasz? Zainstaluj wtyczkę przypominającą o darowiźnie dla Otwartych Klatek!