Kilka dni temu przeprowadziliśmy interwencję na fermie lisów. To, co tam zobaczyliśmy, będzie do nas wracać w koszmarach. Chcemy walczyć, aby nie było już takich miejsc. Chcemy powstrzymać zabijanie zwierząt na futra. Potrzebujemy Twojej pomocy!

Interwencja w Goliszowie

To, co zobaczyliśmy na fermie, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – wychudzone i chore lisy w ciasnych klatkach, skomlące i bezsensownie odbijające się od ścian. Oprócz lisów w klatkach zamknięte były również psy! Wiele zwierząt było pozbawionych dostępu do wody i schronienia.
Ta interwencja po raz kolejny pokazała, jak patologicznym i okrutnym biznesem jest przemysł futrzarski. Ferma w Goliszowie jest legalną fermą i była pod kontrolą Powiatowego Inspektoratu Weterynarii. To jednak nie uchroniło zamkniętych na niej zwierząt przed cierpieniem. 
Dla wielu osób psy w klatkach są szokującym widokiem. Jednak lis cierpi tak samo, jak pies! Jego łapy bolą tak samo, tak samo się boi i cierpi, zamknięty w zardzewiałej klatce.

Lisy i psy w Klatkach na fermie w Goliszowie!

Lisy i psy w Klatkach na fermie w Goliszowie!

Mobilizujemy wszystkie siły – o zbiórce

Podczas interwencji uratowaliśmy 8 lisów, które teraz potrzebują odpowiedniej opieki. Musimy pokryć koszty ich leczenia, kastracji oraz wesprzeć rozbudowę woliery.
Utworzyliśmy zbiórkę, aby pomóc uratowanym liskom oraz zmobilizować wszystkie siły w walce o zakaz hodowli zwierząt na futra w Polsce. Chcemy ożywić debatę publiczną i przypomnieć politykom, że w Polsce nie ma miejsca na okrucieństwo wobec zwierząt.
Pomóż uratowanym lisom i walcz razem z nami o zakaz. Powstrzymajmy zabijanie zwierząt na futro!

Wesprzyj naszą zbiórkę na:

www.czasnazakaz.pl

Warunki panujące na fermie w Goliszowie są kolejnym dowodem na to, że ferm zwierząt futerkowych w Polsce nie da się odpowiednio kontrolować i pilnować. Jedynym skutecznym rozwiązaniem, kończącym cierpienie zwierząt jest wprowadzenie systemowych zmian – całkowitego zakazu hodowli zwierząt na futra.
Większość polskiego społeczeństwa jest przeciwna hodowli zwierząt na futra. Jest to bardzo ważny i emocjonujący temat. Tą zbiórką chcemy dać możliwość wyrażenia sprzeciwu dla okrucieństwa wobec zwierząt, trzymania i zabijania ich dla futra.

Potrzebujemy Twojej pomocy, aby powstrzymać zabijanie zwierząt na futro!

W naszej zbiórce każda złotówka ma znaczenie. Każda wpłacona darowizna umożliwia nam działanie i walkę z okrutnym przemysłem futrzarskim. 
Jesteśmy organizacją non-profit, co oznacza, że działamy dzięki wsparciu takich osób, jak Ty. Tylko dzięki Twojej pomocy możemy pomóc uratowanym podczas interwencji lisom. To dzięki Twojemu wsparciu będziemy silnym głosem w walce o zakaz hodowli zwierząt na futra w Polsce.

Pomóż uratowanym lisom i walcz razem z nami o zakaz trzymania i zabijania zwierząt na futra.
Przekaż darowiznę i wspomóż nas w walce!

Przekaż darowiznę teraz!