Prawo i Sprawiedliwość dało sygnał, że chce się wycofać z niektórych zapisów w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, m.in. zakazów trzymania psów na łańcuchach, chowu zwierząt na futra, występów zwierząt w cyrkach czy uboju rytualnego.
Kiedy wreszcie pojawiła się szansa na poprawę losu zwierząt w Polsce, politycy ulegli silnemu lobby i wyrzucili z nowelizacji najważniejsze zapisy!

Przyjdź na demonstrację i wyraź poparcie dla prawdziwej zmiany dla zwierząt

13 września (czwartek), godz. 17.00, Warszawa, plac Trzech Krzyży, przemarsz pod Sejm. Link do wydarzenia: https://bit.ly/2oFWCgl

Wielka Demonstracja - Gdzie ta dobra zmiana dla zwierząt

Wielka Demonstracja – Gdzie ta dobra zmiana dla zwierząt

Tego dnia z Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Łodzi i Gdańska wyruszają autobusy. Jeżeli chcesz wspólnie wybrać się demonstrację wypełnij formularz:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfui4FeZWDOlEI19V…/viewform

Przejazd jest bezpłatny. https://bit.ly/2oFbGem
Zwierzęta nie mają głosu, dlatego to MY musimy być ich głosem. Pokażmy, że nie ma naszej zgody na dręczenie zwierząt w Polsce. Nie chcemy ferm norek. Nie chcemy łańcuchów. Nie chcemy oglądać zwierząt w cyrkach. Nie chcemy niehumanitarnego uboju zwierząt.
Wielka Demonstracja - Gdzie ta dobra zmiana dla zwierząt

Nie mów: „innym razem pójdę”. Nie będzie innego razu. Musimy działać teraz. To ostatnia szansa i musimy pokazać, że dobro zwierząt jest dla nas ważne.

Wielka Demonstracja - Gdzie ta dobra zmiana dla zwierząt

fot. Mikołaj Jastrzębski


Główni organizatorzy: Koalicja dla Zwierząt
(OTOZ Animals, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Otwarte Klatki Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane Fundacja Alberta Schweitzera