Nasza działalność i pomoc zwierzętom jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu – wielką rolę odgrywają tu przekazywane nam darowizny, ale istnieją jeszcze inne formy pomocy. Najnowszą możliwością jest wspieranie nas dzięki platformie Revolut!

Po udanej zbiórce dla grup ratowniczych Polskiego Czerwonego Krzyża Revolut zaprosił do współpracy trzy kolejne organizacje z Polski: Polską Akcję Humanitarną, Rak’n’Roll i Otwarte Klatki. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za współpracę!

Jak to działa?

Za pomocą aplikacji Revolut klienci mogą przekazać darowizny na 3 sposoby. Najpierw trzeba zalogować się do aplikacji i wybrać w menu opcję ‘darowizny’. 

Pomoc z Revolut

Po wybraniu organizacji aplikacja proponuje aż 3 sposoby wsparcia. Możliwa jest jednorazowa darowizna, wsparcie regularnymi darowiznami lub zaokrąglanie końcówek wydatków (w aplikacji ‘drobne’), tak aby wsparły one wybraną organizację. 

Pomoc z Revolut
Pomoc z Revolut

Organizacji można przekazać dowolny datek, w wybranej walucie, nie ma kwoty minimalnej ustalonej przez Revolut. Użytkownik w każdej chwili może rozpocząć lub zakończyć przekazywać regularne darowizny. Wspieranie za pomocą aplikacji jest więc bardzo elastyczne i w pełni możecie je kontrolować! 

Revolut nie dolicza żadnych opłat transakcji, więc 100% Waszego wsparcia trafia do obdarowanej organizacji! 

Dlaczego warto wspierać Otwarte Klatki?

Wasze darowizny pozwalają nam dalej prowadzić śledztwa, tworzyć kolejne kampanie i raporty. Pomagają też wspierać uratowane przez nas zwierzęta, którym zapewniamy nowy dom i opiekę weterynaryjną. 

Pomagaj ratować zwierzęta
Fot. Andrew Skowron

Ponadto, w 2019 roku Otwarte Klatki zostały uznane za jedną z najlepszych organizacji prozwierzęcych na świecie. Możesz o tym przeczytać TUTAJ. Pomagając nam, możesz mieć pewność, że wykorzystamy darowizny w najbardziej efektywny sposób, by pomóc jak największej ilości zwierząt!