Otwarte Klatki tworzą ludzie: aktywistki, aktywiści, darczyńcy, członkinie i członkowie Klubu Otwartych Klatek, osoby podpisujące petycje, udostępniające nasze treści i wspierające nas. Razem tworzymy tę wspaniałą społeczność osób, które kochają zwierzęta. Ty też jesteś jej częścią, dlatego chcemy poznać Twoją opinię na temat naszych działań. Już czwarty raz przygotowaliśmy ankietę dotyczącą naszych aktywności wypełnij ją i pomóż nam jeszcze lepiej działać dla zwierząt. 

Ocena Otwartych Klatek – rok 2019

W zeszłym roku, przy okazji podobnej ankiety, swoją opinią podzieliło się z nami 2768 osób! Bardzo cieszymy się z tylu odpowiedzi i jesteśmy wdzięczni każdej osobie, która postanowiła poświęcić chwilę na jej wypełnienie.

ankieta

Wyniki zeszłorocznej ankiety dały nam ważny wgląd w Wasze opinie na nasz temat. Dzięki odpowiedziom z poprzednich lat do tej pory ruszyliśmy z działaniami takimi jak:

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna! 

To właśnie dzięki osobom, które nas wspierają, możemy działać!

Dzięki pomocy wspaniałych, pragnących zmiany osób mogliśmy edukować społeczeństwo na temat okrutnego losu kurczaków brojlerów w ramach kampanii Frankenkurczak, a także namawiać firmy do rezygnacji z używania jaj z numerem 3. Udało nam się też uratować liska Maćka z fermy w Karskach.

Dziękujemy! Gdyby nie Ty, żadne z naszych działań nie byłyby możliwe!

Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie takich osób. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Pomóż nam, wypełnij ankietę i powiedz, co o nas myślisz.

Jeśli tylko poświęcisz 10 minut na wypełnienie ankiety, twoje odpowiedzi będą mieć realny wpływ na działalność Otwartych Klatek.