Poprzez kampanię Jak One To Znoszą nasze Stowarzyszenie stara się pokazać jak nieetyczną praktyką jest hodowla klatkowa kur niosek. Dzięki wsparciu i pomocy znanych osób jesteśmy w stanie osiągnąć w tych zmaganiach jeszcze większy sukces i położyć kres cierpieniu zwierząt. Zobacz, co Robert Makłowicz, Małgorzata Rozenek-Majdan  i inne gwiazdy mówią o jajkach “trójkach”.

Robert Makłowicz

fot. Andrew Skowron

W tym wpisie przypominamy, które znane osoby użyły swojego głosu by sprzeciwić się wobec trzymania kur w ciasnych klatkach. Z okazji Wielkanocy chcielibyśmy raz jeszcze bardzo im podziękować!

Do grona osób, które popierają naszą działalność należy Robert Makłowicz. Podróżując, pokazuje Polakom sekrety kuchni z całego świata, a swoją pasją do gotowania potrafi zarazić każdego.W naszej kampanii opowiada jak wygląda smutna rzeczywistość na fermie przemysłowej kur niosek – zobacz, co Robert Makłowicz mówi o jajkach trójkach!

O wsparcie poprosiliśmy także Magdę Gessler, która jest znaną restauratorką, a jej kuchnia cechuje się wysokim standardem. Ona również swoim wielkim sercem zachęca do rezygnacji z jaj klatkowych.

Dziękujemy!

Robert Makłowicz

fot. Andrew Skowron

Głos zabrała również Joanna Krupa. Jako miłośniczka zwierząt od lat działa na rzecz poprawy ich dobrostanu, według niej każdy powinien poznać realia hodowli klatkowej – zobacz jej wypowiedź na ten temat!

Małgorzata Rozenek-Majdan, jako telewizyjna osobowość, swoim znakomitym gustem jest przykładem dla wielu kobiet. W naszej kampanii otwarcie mówi, że nie zgadza się z brakiem poszanowania godności niosek. Zobacz, dlaczego perfekcyjna pani domu nie używa trójek!

Znane osoby

fot. Andrew Skowron

Historię Haliny i Łazarki, czyli uratowanych z fermy kur, możecie poznać dzięki Beacie Pawlikowskiej, która niezliczonymi podróżami i reportażami odkrywa przed nami różne strony świata- usłyszysz jej opowieść o tutaj – klik!

Cierpieniu zwierząt nie pozostała również obojętna Sylwia Chutnik – uznana pisarka, poruszająca wiele ważnych tematów społecznych. Zobacz, co uważa Sylwia o chowie klatkowym! “]

Pomoc otrzymywana od osób, które dla wielu Polaków są autorytetem jest niezwykle cenna. Pozwala nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców, jak i wzmocnić przekaz naszej kampanii. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i troskę o los kur znoszących jaja. Razem możemy być potężnym głosem tych, którzy go nie mają. Dziękujemy!

Autorka tekstu: Martyna Kiełbasa