Przekaż darowiznę

Moby wspiera Otwarte Klatki!

Mamy zaszczyt powitać w naszych szeregach Moby’ego! Amerykański producent muzyczny został członkiem Otwartych Klatek. Moby jest znany na całym świecie nie tylko ze swojego dorobku muzycznego, ale i działań na rzecz zwierząt.

Od 1987 roku nie je produktów pochodzenia zwierzęcego, bierze też aktywny udział w akcjach propagujących prawa zwierząt. Teraz do grona wspieranych przez niego organizacji dołączyliśmy my. Jesteśmy dumni, że nasz wysiłek został zauważony przez tak doświadczoną i mądrą osobę!

12321709_1300348586646635_1550199658481806590_n

Moby dostał naszą koszulkę oraz udzielił nam krótkiego wywiadu. Wypowiedział się, m.in. na temat futer:

Nie wiem jak to możliwe, że przemysł futrzarski wciąż istnieje, bo przecież każdy wie, że aby wyprodukować futra, trzeba torturować i zabijać zwierzęta. Nie ma czegoś takiego jak humanitarna produkcja futer. Ten barbarzyński, przerażający przemysł powinien być bezwarunkowo zlikwidowany. Jeśli chodzi o kampanię antyfutrzarską w Polsce, nadzieję budzi to, że lobby futrzarskie nie jest tak silne jak w innych krajach, gdzie ma ono większy wpływ na polityków. Mam wrażenie, że w Polsce politycy naprawdę mogą stanąć po właściwej stronie.

Czym jest członkostwo w Otwartych Klatkach?

  1. To wyraz wsparcia i docenienia naszych działań. Dzięki temu, że tak wiele osób zostaje członkami i członkiniami wiemy, że to co robimy jest ważne.
  2. To możliwość budowy naszego stowarzyszenia przez opłacanie składki członkowskiej w wysokości 20zł, która jest głównym źródłem naszego utrzymania. Sami jako aktywiści płacimy składki, żeby móc robić jak najwięcej.
  3. To prosta i szybka forma pomocy zwierzętom. Dzięki niewielkim, ale regularnym składkom możemy sprawniej opracowywać budżet naszego stowarzyszenia i uruchamiać nowe kampanie na rzecz zwierząt.
  4. To też znalezienie się w doborowym towarzystwie. Nasze stowarzyszenie wspierają wyjątkowe osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny. Moby jest sławną osobą, ale tak naprawdę to wszystkim naszym członkom i członkiniom zawdzięczamy nasze sukcesy, które Moby docenił.

Bez was nie było by Otwartych Klatek! Dziękujemy!

Dołącz do osób wspierających

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.