Przekaż darowiznę

Noworoczne zmiany w Otwartych Klatkach

15055806525_ce24233420_z

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki wsparciu ofiarodawczyni, która zdecydowała się przelewać nam co miesiąć stałą kwotę z przeznaczeniem na pensję dla jednej osoby, możemy zatrudnić pierwszą osobę na etat.

Pozwolę sobie zacytować jej słowa, kiedy poinformowała mnie o tym przez telefon: „Ja wiem, że to czego aktywiści potrzebują najbardziej, jest czas. Na szczęście czas da się kupić”. Nie spodziewaliśmy się takiego noworocznego prezentu i jesteśmy z niego bardzo szczęśliwi!

Pierwszym (i na razie jedynym) pełnoetatowym pracownikiem Otwartych Klatek jest Paweł Rawicki, który jest jednym ze współzałożycieli Otwartych Klatek, oraz pełni funkcję wiceprezesa naszego Stowarzyszenia

Paweł do tej pory zajmował się tworzeniem strategii Otwartych Klatek, budowaniem wizerunku i długofalowym planowaniem. Jest odpowiedzialny za treść większości ulotek i innych materiałów Otwartych Klatek. Często wypowiadał się do mediów na tematy związane z hodowlą zwierząt i ich dobrostanem, wielokrotnie działał w terenie przy okazji podejmowanych przez nas interwencji.

Klikając w to zdjęcie możecie wysłuchać debatę Pawła Rawickiego z posłem Andrzejem Piątakiem:

pawel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo cieszy nas ta możliwość rozwoju naszej organizacji. Jedna osoba, która będzie w stanie poświęcić cały swój czas na pracę na rzecz zwierząt, to duży krok do przodu.

Nadal jednak większość naszych sukcesów zawdzięczamy i zawdzięczać będziemy dziesiątkom osób z całej Polski, które poświęcają swój wolny czas na prowadzenie kampanii, które sprawią, że świat będzie lepszy dla zwierząt.

Teraz już naprawdę możemy obiecać, że w 2015 roku uda nam się zdziałać jeszcze więcej niż do tej pory!

Kontakt do Pawła Rawickiego:
Email: pawel@otwarteklatki.pl
Twitter: twitter.com/pawelrawicki

 

Dobrusia Karbowiak
1.01.2015

 

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.