Zastanawiasz się gdzie przekazać jeden procent podatku? Chcesz skutecznie przyczynić się do poprawy losu zwierząt? Szukasz szybkiego, a przy tym efektywnego sposobu na to, by pomóc w walce o ich dobro? Dowiedz się, jak dużo możesz zrobić, wspierając Otwarte Klatki 1% Twojego podatku.

Zbliżający się czas rozliczeń podatkowych to bardzo dobra okazja, by w prosty sposób okazać znaczące wsparcie wobec naszych starań i walki o dobro zwierząt, dlatego warto byś poznał nasz KRS: 0000 444 120.

Dlaczego Twój 1 procent podatku przekazany Otwartym Klatkom ma tak duże znaczenie?

W naszej organizacji zwracamy szczególną uwagę na pragmatyczne podejście do podejmowanych działań i wyznaczanych celów. Bardzo dbamy o to, by wykorzystywać nasze zasoby i ofiarowane nam środki w możliwie najskuteczniejszy sposób. Z tego powodu działalność Otwartych Klatek opiera się na kilku filarach:

 • działamy tam, gdzie zwierzęta cierpią najbardziej,
 • podejmujemy decyzje na podstawie danych naukowych,
 • dążymy do zmian systemowych,
 • ciągle się doskonalimy – stawiamy na profesjonalizm.

Zobacz na co wydajemy pieniądze!

Jak przekazać 1% podatku?

Jeżeli chcesz przekazać 1% na Otwarte Klatki po raz pierwszy, odwiedź naszą stronę https://www.otwarteklatki.pl/1procent/ – tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Jeżeli w zeszłym roku przekazałaś/eś swój 1% na Otwarte Klatki, w takiej sytuacji nie musisz nic zmieniać – nasze dane są już wpisane w Twoim zeznaniu podatkowym przygotowanym przez KAS. Informacja o wybranej Organizacji Pożytku Publicznego zostaje przepisana z Twojego zeszłorocznego zeznania.

uratowany lis Maciek/ fot. Andrew Skorwon

Działamy skutecznie!

Skuteczność Otwartych Klatek została doceniona przez Animal Charity Evaluators. Od lat jesteśmy w gronie najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie!

Każda, nawet najmniejsza kwota, przeznaczona na działalność Otwartych Klatek, przyczynia się do efektywnej walki o dobro zwierząt. Właśnie dlatego przyznanie nam 1% Twojego podatku ma ogromne znaczenie – siła takich drobnych gestów pozwala naszym wolontariuszom działać i rozwijać się we wszystkich kampaniach, które prowadzimy. 

Dlaczego przekazanie Otwartym Klatkom 1% Twojego podatku to jeden z najlepszych sposobów na walkę o lepszy los zwierząt?

 • To nic Cię nie kosztuje – ofiarujesz naszej organizacji 1% podatku, który w przeciwnym razie i tak trafiłby do Skarbu Państwa;
 • Masz wybór – sam zdecyduj która organizacja otrzyma Twoje wsparcie;
 • Pomagasz wolontariuszom jednej z najskuteczniejszych organizacji na świecie!
 • Jesteśmy transparentni – możesz przekonać się, jak wykorzystujemy nasze środki;
 • Możesz pomóc nam działać jeszcze skuteczniej;
 • Oddanie nam 1% podatku to żaden wysiłek, wystarczy wskazać nasz KRS;
 • Możesz być pewien, że Twoje wsparcie przyczyni się do poprawy losu zwierząt;
 • Nasi wolontariusze ciężko pracują, rozwijając kampanie Otwartych Klatek – jednak możemy osiągać sukcesy tylko wspólnie z naszymi Darczyńcami!
 • Poczujesz satysfakcję wiedząc, że razem z nami pomagasz zwierzętom!

Już dziś podejmij decyzję i wpisz w deklaracji podatkowej nasz KRS: 0000444120 i bądź częścią zmiany!

fot. Ela Radzikowska

Szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób możesz przekazać naszej organizacji 1% podatku, znajdziesz na stronie:

Tekst: Sebastian Dulniawka