W tym roku po raz kolejny organizujemy międzynarodową konferencję na temat praw zwierząt w Europie – CARE. Tegoroczna edycja odbiega jednak swoją formułą od tych z poprzednich lat. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich przenosimy całe wydarzenie do sieci. Epidemia COVID-19 bardzo mocno wpłynęła na nasze życie, nie zmieniła jednak głównych założeń CARE, jakimi są skuteczne działanie na rzecz zwierząt i rozwój ruchu prozwierzęcego w kolejnych krajach regionu.

Czym jest CARE?

Budowanie silnego ruchu prozwierzęcego jest bardzo ważną częścią naszych działań międzynarodowych. Cierpienie zwierząt nie zna granic, dlatego istotne jest, by pomagać tam, gdzie zwierzęta najbardziej potrzebują pomocy.

Konferencja CARE (Conference on Animal Rights in Europe) powstała jako odpowiedź na to wyzwanie. Wydarzenie zapoczątkowane w 2016 roku w Warszawie przez Otwarte Klatki, zmieniało co roku swoją lokalizację, aby ułatwić udział jak największej ilości osób z Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie ruch prozwierzęcy dopiero rozwija się. Z powodu pandemii edycja 2020 odbyła się online – podobnie będzie w tym roku. Mamy nadzieję, że w 2022 uda nam spotkać się na żywo!

CARE 2019

Dlaczego warto wziąć udział w CARE 2021?

W tym roku program został dopasowany do wirtualnego charakteru wydarzenia. Krótsze wykłady, więcej warsztatów, dyskusji i paneli pozwolą na aktywne uczestnictwo w wydarzeniu, a dzięki sesjom networkingowym dalej możliwe będzie to, co jest jednym z najważnieszych aspektów każdej konferencji – poznanie nowych, inspirujących osób.

ZOBACZ PROGRAM WYDARZENIA


W tym roku konferencja będzie się skupiać wokół tematów takich jak:

  • prowadzenie kampanii,
  • przyszłość żywności i rozwój alternatyw dla produktów odzwierzęcych,
  • fundraising i rozwój organizacji,
  • zarządzanie organizacją i zespołem,
  • budowanie ruchu prozwierzęcego,
  • legislacja i prawo,
  • komunikacja, media, marketing.

Działając w grupie wymieniamy się doświadczeniami, inspirujemy i motywujemy do pracy, dzięki czemu możemy działać efektywniej i osiągać wyznaczone cele. Udział w konferencji to zastrzyk energii do działania dla każdej osoby zainteresowanej zmianą losu zwierząt – zarówno dla doświadczonych aktywistów, jak i dla osób chcących dopiero włączyć się w aktywizm.

W tym roku odległość oraz wydatki na podróż i zakwaterowanie nie staną na drodze do bycia częścią tego wydarzenia. Wartościowe wykłady prowadzone przez przedstawicieli wielu organizacji prozwierzęcych, niesamowici ludzie, skondendsowana wiedza potrzebna do skutecznego działania i odpowiedzi na nurtujące pytania – wszystko w Twoim komputerze, dostępne z dowolnego miejsca na ziemi.

Dołącz do wydarzenia, ucz się od ekspertów z całego świata i zobacz jak ruch prozwierzęcy rośnie w siłę!