Zakupy w sklepie Otwartych Klatek to przyjemny sposób na to, by pomóc zwierzętom. Od kilku lat możecie w ten sposób wesprzeć nasze działania. Teraz w asortymencie pojawiło się kilka nowości, a cały dochód z nich pomaga zwierzętom. O jakich nowościach mowa?

E-book kulinarny – “Przez żołądek od serca – roślinne przepisy stworzone z miłości do zwierząt”

18 przepisów, stworzonych specjalnie dla Otwartych Klatek przez znane blogerki i youtuberki kulinarne! E-book “Przez żołądek od serca – roślinne przepisy stworzone z miłości do zwierząt” to wyjątkowe wydanie, które pomaga zwierzętom na dwa sposoby.

ebook charytatywny z przepisami

Po pierwsze – cały dochód ze sprzedaży wspiera działania dla zwierząt! Po drugie – przedstawione w ebooku przepisy są w stu procentach roślinne. Znajdziecie w nim przepisy zarówno na dania obiadowe, jak i desery czy dodatki, które nie tylko zachwycają smakiem, ale także są przyjazne dla zwierząt i środowiska. Z lektury e-booka dowiecie się także więcej o tym jak na co dzień można pomagać zwierzętom.

W wydaniu znajdują się przepisy od: Justyny Żak (Juszes), Magdaleny Jutrzenki (Hello Morning), Anny Sudoł, Marty Dymek (Jadłonomia), Karoliny SobańskiejAlicji Rokickiej (Wegan Nerd), Ilony Syskiej (Mniumniu), Ireny Owsiak (Healthy Omnomnom) oraz Ewy Ługowskiej (Misa Mocy).

Kalendarze ze zdjęciami uratowanych zwierząt

To już trzecia edycja naszego wyjątkowego kalendarza ściennego. W tym roku przygotowaliśmy dwie wersje do wyboru: kalendarz z liskiem Maćkiem oraz z kilkoma uratowanymi zwierzętami, żyjącymi w azylu Psubraty.  Zdjęcia wykonali Andrzej Skowron i Bogna Wiltowska. Zachęcamy także do obserwowania profilu Psubraty na Instagramie – regularna dawka słodyczy gwarantowana!

kalendarze na 2021 rok

Maseczka z logo Otwartych Klatek

Pandemia koronawirusa towarzyszy nam od wielu miesięcy, a maseczki pozwalają zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Z tego powodu w ofercie sklepu Otwartych Klatek pojawiły się wygodne maseczki, z których cały dochód pomaga zwierzętom. 

Skarpetki i bluzy

Przed nami niskie temperatury, dlatego jeśli jeszcze brakuje Wam ciepłych bluz albo skarpet, w sklepie znajdziecie wiele wzorów do wyboru.

Zakupy w sklepie Otwartych Klatek to tylko jeden ze sposobów na pomoc zwierzętom! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałych sposobach, zapraszamy do lektury naszego tekstu.