W ostatnim czasie na naszym kanale na YouTube pojawiło się 5 nowych nagrań. Są to zarówno fakty na temat hodowli przemysłowych i interwencji, jak i informacje o działalności Otwartych Klatek i naszych kampanii – Rzecznika Praw Zwierząt oraz Jasnej Strony Mocy.

Na pewno znajdziecie coś, co Was zainteresuje!

1. 5 patologii z interwencji Otwartych Klatek na polskich fermach

Ten krótki film dostarczy Wam informacji o realiach przemysłu zwierzęcego oraz przerażających warunkach, w jakich przetrzymywane są zwierzęta hodowlane – lisy, norki czy brojlery.

Interwencje umożliwiają udokumentowanie i ujawnianie okrucieństwa wobec zwierząt, a tym samym pozwalają skuteczniej im pomagać. Chcesz wesprzeć nas w walce o lepszą rzeczywistość dla zwierząt? Podpisz poniższe petycje!

2. Jaka przyszłość czeka jajka klatkowe? Omawiamy raport kampanii Jak One To Znoszą?

To nagranie z pewnością napełni Cię optymizmem! Dowiesz się, że Polska coraz bardziej odchodzi od jajek z chowu klatkowego!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych prognozach i zmianach na rynku jajecznym, zajrzyj do naszego raportu!

3. 5 powodów, by powołać Rzecznika Ochrony Zwierząt

Dlaczego tak bardzo zależy nam na zapewnieniu zwierzętom prawnej ochrony? Jaka byłaby rola Rzecznika? Jakie działania w tym kierunku podejmujemy? Dowiesz się tego w tym filmiku!

4. Radek Zarzycki – Jasna Strona Mocy

Czwarty odcinek serii Sportowcy na diecie roślinnej to wywiad z Radkiem Zarzyckim – trenerem personalnym i kulturystą stosującym dietę wegańską. Zachęcamy entuzjastów sportu i nie tylko – usłyszycie o wielu fantastycznych alternatywach dla mięsa i produktów zwierzęcych!

5. Dołącz do Klubu Otwartych Klatek i stań z nami po stronie zwierząt!

Chcesz pomagać zwierzętom razem z nami? Dołącz do naszej społeczności i skutecznie walcz o prawa zwierząt, wspierając Otwarte Klatki comiesięczną darowizną w wysokości 30 zł.

Razem możemy zdziałać więcej!

Zapraszamy do oglądania, komentowania i subskrypcji naszego kanału!


Autorka: Kasia Oleśkiewicz