5 powodów, dlaczego warto dołączyć do Klubu OK 

Czy jesteś już częścią naszej nowej społeczności – Klubu Otwartych Klatek? Pozwól nam przedstawić Ci 5 powodów, dla których dołączenie do Klubu jest świetnym pomysłem.

1. To łatwy sposób, by pomóc zwierzętom!

Jeśli nie masz czasu na aktywizm, jednak los zwierząt jest dla Ciebie bardzo ważny, pamiętaj, że wspierając nas finansowo również ratujesz zwierzęta. Dołączając do Klubu Otwartych Klatek, stajesz się ważną częścią naszego zespołu.

Regularne wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Dzięki osobom, które wspierają nas comiesięczną darowizną, możemy planować nasze działania i realizować cele kampanii, a tym samym ratować zwierzęta. Jeśli chcesz poprawić los zwierząt takich jak Lisek Maciek – dołącz do naszego Klubu!

Fot. Andrew Skowron

2. Jesteśmy skuteczni.  

Gdy wspierasz finansowo działalność organizacji charytatywnej, zapewne zależy Ci na tym, by mogła pochwalić się mierzalnymi sukcesami i udowodnić, że jest w stanie odpowiednio wykorzystać Twoje darowizny. Na szczęście nasza organizacja spełnia ten warunek! Otwarte Klatki są uznane przez Animal Charity Evaluators za jedną z 3 najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie. Oznacza to, że nasze działania pozwalają redukować cierpienie jak największej ilości zwierząt w jak najszybszym czasie z jak najrozsądniejszym wykorzystaniem środków.

3. Jesteśmy transparentni.

Naturalne jest, że chcesz wiedzieć, gdzie idą środki, które przekazujesz danej organizacji. W Otwartych Klatkach transparentność jest bardzo ważna. Chcemy, byś wiedział/a, że możesz nam ufać i że wykorzystamy Twoje darowizny w najlepszy sposób, w jaki jesteśmy w stanie. Publikujemy nasze sprawozdania finansowe raz w roku, tutaj możesz sprawdzić sprawozdanie z 2019 roku: https://www.otwarteklatki.pl/blog/na-co-otwarte-klatki-wydaja-pieniadze-rok-2019

Pensje naszych pracowników są jawne, możesz o nich przeczytać w tym wpisie: https://www.otwarteklatki.pl/blog/transparentne-pensje-w-otwartych-klatkach-2

Nie chcemy niczego przed Tobą ukrywać, ponieważ wierzymy w nasze działania.

4. Czy wiesz, że swoje wsparcie możesz odliczyć od podatku?

Jest to kolejny plus wspierania nas darowiznami. Dołączając do naszej nowej społeczności, będziesz opłacać comiesięczne darowizny w wysokości 30 złotych.

W kwietniu przy rozliczaniu swojego PIT-u możesz odliczyć od podatku darowizny przekazane na naszą organizację. Dowiedz się więcej o tym, jak odliczyć darowizny od podatku w naszym wpisie: https://www.otwarteklatki.pl/blog/jak-odliczyc-darowizne

5. Jesteś częścią wspaniałej społeczności!

Tak jak inne osoby, które dołączyły do Klubu OK – mówisz NIE okrucieństwu wobec zwierząt. Twój gest jest niezwykle istotny, wszyscy członkowie naszego Klubu Otwartych Klatek robią coś bardzo ważnego, bo pomagają nam toczyć walkę o lepszy los zwierząt. Co więcej, wspierając nas, stanowisz świetny przykład dla innych osób i budujesz kulturę pomagania! Więcej na ten temat przeczytasz w naszym wpisie: https://www.otwarteklatki.pl/blog/w-klubie-sila-dzialajac-razem-pomagamy-bardziej

Przekonaliśmy Cię? Już teraz dołącz do Klubu Otwartych Klatek i stań się głosem zwierząt: