W naszej zbiórce końcoworocznej „Pomoc ma moc” wzięło udział aż 300 osób. To właśnie dzięki stałym darczyńcom możemy budować lepszy świat dla zwierząt. Do pierwszej wpłaty każdej osoby anonimowy darczyńca dołożył 100 zł, dzięki czemu zdobyliśmy łącznie 35 797 zł!

Ty też możesz pomóc

Mimo, że nasza akcja „Pomoc ma moc” dobiegła już końca, Ty także możesz zacząć pomagać! Stałe darowizny, przekazywane każdego miesiąca, są dla nas niezwykle ważną formą wsparcia – pomagają nam planować nasze działania długofalowo. Dzięki wsparciu naszych darczyńców możemy dążyć do wprowadzania zmian w prawie i przekonywać firmy do lepszego traktowania zwierząt. W ten sposób krok za krokiem budujemy lepszy świat. Ty także możesz się do tego przyczynić i dołożyć swoją cegiełkę do walki z cierpieniem zwierząt!

Jaką moc ma Twoja pomoc?

Wierzymy, że zmiana sytuacji zwierząt jest możliwa, a dzięki stałemu wsparciu możemy realizować nasze cele. Zabiegamy o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków ich życia. Naszymi działaniami zamierzamy doprowadzić do:

  • zatrzymania produkcji foie gras w całej Europie,
  • zakazu hodowli zwierząt futerkowych w Polsce,
  • zatrzymania cierpienia zwierząt w transportach,
  • uwolnienia kur niosek od okrutnej hodowli klatkowej.

Naszym celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt.

Dlaczego warto być stałym darczyńcą?

Posłuchaj, co o wspieraniu Otwartych Klatek mówią Monika i Maciek, nasi stali darczyńcy:

W XXI wieku nie możemy pozwolić na to, żeby zwierzęta były zabijane na futro, które w obecnych czasach służy jedynie do zaspokojenia ludzkiej próżności i chciwości. Mamy już dowody naukowe na to, że masowa hodowla niszczy nasze środowisko, wyjaławia je i zużywa więcej wody, niż możemy sobie wyobrazić. (…) Dodatkowo skala cierpienia zwierząt, które rodzą się tylko po to, by cierpieć i zostać zabite, jest delikatnie mówiąc nieetyczna. Z tych powodów warto wspierać Otwarte Klatki. Bo pokazują, jak jest i co można zmienić, aby wszystkim na tej planecie żyło się lepiej.

Całą historię Maćka i Moniki możesz przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Klubu Otwartych Klatek

Przekazując comiesięczną darowiznę w wysokości minimum 30 zł, stajesz się członkiem Klubu Otwartych Klatek – wyjątkowej społeczności osób, które zmieniają los zwierząt cierpiących w hodowlach przemysłowych. Zwierzęta na Ciebie liczą – wystarczy 1 złotówka dziennie, żeby przyczynić się do poprawy ich losu. Zostań stałym darczyńcą i pomagaj zwierzętom tak jak Maciek, Monika i 300 osób, które wsparły naszą zbiórkę!

Dziękujemy Ci za Twoją troskę o los zwierząt i życzymy Ci wspaniałego nowego roku!

autorka: Magdalena Smyk