Poszukujemy osoby do pracy na pełen etat, której celem będzie koordynacja zespołu filmowego i powstawania treści video dla organizacji. Brzmi interesująco? Dowiedz się więcej o naszej ofercie pracy.

Praca w Otwartych Klatkach

W tym momencie zatrudniamy ponad 30 osób, które na pełen etat mogą walczyć o lepszą przyszłość dla zwierząt – prowadząc śledztwa, spotykając się z firmami i politykami czy realizując kampanie zwiększające świadomość społeczną w temacie hodowli przemysłowej.

O tym jak wygląda dzień pracy w Otwartych Klatkach i o transparentnych płacach pisaliśmy na blogu.

Teraz masz szansę dołączyć do naszego zespołu pracowniczego!

Oferta pracy – Specjalista/ka ds. zarządzania projektami filmowymi lub Specjalista/ka ds. zarządzania produkcją video

Głównym celem tego stanowiska jest to, by w Otwartych Klatkach powstawały treści filmowe pomagające jak najskuteczniej realizować cel organizacji.

Dzięki pracy w tym obszarze pomożesz nam lepiej zarządzać produkcją video w organizacji. Dzięki Tobie będziemy mogli lepiej obrazować problem, jakim jest cierpienie zwierząt, a przez to skuteczniej docierać do społeczeństwa.

Swoją pracą pomożesz nam tworzyć silną kulturę aktywistyczną opartą na skuteczności w działaniu, autonomii i krytycznym myśleniu.

Opcje stanowiska

W ramach tej rekrutacji zatrudnimy jedną osobę. Finalny kształt stanowiska będzie jednak częściowo zależał od przebiegu procesu rekrutacyjnego oraz tego, jakie kandydatki i kandytaci zgłoszą się do udziału.

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące dwóch opcji stanowisk. Zapoznaj się z nimi i wypełniając formularz, wybierz stanowisko, które bardziej Ci odpowiada.

Specjalista/ka ds. zarządzania projektami filmowymi

 • Stanowisko polecane dla osób posiadających niewielkie doświadczenie w montażu i nagrywaniu filmów lub nieposiadających takiego doświadczenia. Na tym stanowisku większy nacisk położony jest na współpracę z podwykonawcami, koordynację projektów i dystrybucję treści.

Specjalista/ka ds. zarządzania produkcją video

 • Stanowisko polecane dla osób posiadających doświadczenie w montażu i nagrywaniu filmów. Na tym stanowisku większy nacisk położony jest na samodzielne tworzenie treści video.
This image has an empty alt attribute; its file name is STANOWISKA-FILMOWE-1024x401.png

Co zyskujesz, pracując w Otwartych Klatkach?

 • Misję – pomagasz budować lepszy świat, w którym zwierzęta nie muszą cierpieć.
 • Czas – masz mniej ograniczeń czasowych, niż działając dla zwierząt wolontariacko.
 • Wygodę – większość pracy jest wykonywana całkowicie zdalnie.
 • Zaufanie – samodzielnie ustalasz swoje zadania oraz to kiedy pracujesz.
 • Niezależność – masz autonomię w podejmowaniu decyzji.
 • Transparentność – masz wgląd w pracę oraz decyzje innych.
 • Wiedzę – otrzymujesz wsparcie od ludzi, którzy od lat zajmują się walką o zwierzęta.
 • Środki na życie – zarabiasz adekwatnie do obiektywnego algorytmu, który uwzględnia Twoje doświadczenie, minimum 4500 zł brutto (około 3300 zł netto – więcej dowiesz się TUTAJ).
 • Wpływ na organizację – jesteś częścią zespołu, w którym pełnoetatowo budujesz Otwarte Klatki, by najlepiej na świecie pomagały zwierzętom.