Przekaż darowiznę

Jak pomóc zwierzętom podczas mistrzostw świata?

Jesteśmy w trakcie naszej kampanii dotyczącej bezdomnych psów, mordowanych na ulicach Rosji przed największym wydarzeniem sportowym – mistrzostwami świata.

Zapewne chcielibyście wiedzieć, jak pomagamy zwierzętom na odległość, co możemy jeszcze zrobić i gdzie trafiają wpłacone na tę kampanię pieniądze? Poniżej przygotowaliśmy dla was małe podsumowanie.

Dlaczego nasza petycja jest kierowana do FIF-y?

Jak sami wiecie, to nie pierwszy raz, gdy ulice wielkich miast są czyszczone przed wydarzeniami sportowymi. Jednak ciężko jest nakłonić rząd jakiegoś państwa do regulacji z tym związanych.

Możemy za to żądać takich regulacji od organizatora największych mistrzostw na świecie, czyli FIF-y. To FIFA wybiera gospodarzy mistrzostw, to FIFA ustala reguły gry i FIFA ma realny wpływ na to, czy mistrzostwa odbędą się w danym Państwie, czy nie.

Jednak FIFA nie przejmuje się losem zwierząt, dlatego zjednoczeni wraz z innymi organizacjami postanowiliśmy zadziałać! Teraz liczymy na was – pomimo tak szeroko zakreślonych działań, nadal nie dotarliśmy do wszystkich krajów.

Pomóżcie nam! Udostępniajcie gdzie się da petycję: na forach, Facebooku, Instastories. Niech świat usłyszy o tej kampanii, razem możemy zmienić los tych zwierząt!

Chcesz pomóc psom w Rosji?

Podpisz petycję do FIFA

Podpisz

Z kim współpracujemy i na co wydajemy pieniądze?

Obecnie współpracujemy z 3 organizacjami działającymi na terenie Rosji, by zakończyć to bestialstwo i rzeź.

1.Urban Animal Welfare Foundation: są jedną z głównych grup aktywnie działających przeciwko zabijaniu psów, szczególnie jeżeli chodzi o kontrakty na zabijanie: kwestionują je, zbierają dowody, piszą do każdej rady, która jest za to odpowiedzialna. Edukują także społeczeństwo, jak powinno się dbać o kastrację i sterylizację swoich zwierząt. My przekazaliśmy fundusze na drukowanie ulotek edukujących społeczeństwo w tym temacie.

Jak pomóc zwierzętom podczas mistrzostw świata?2. Schronisko Kozhuovo w Moskwie: to miejskie schronisko niedaleko Moskwy, które ratuje psy z ulicy. Nasze finanse są przekazywane na opłacenie specjalnego oświetlenia medycznego (na ich salach operacyjnych), klatek dla psów, leków i żywności dla ich podopiecznych.Jak pomóc zwierzętom podczas mistrzostw świata?

3. World Animal Awareness Society – ich głównym celem jest dokumentowanie (filmowanie) psów na ulicach i gromadzenie dowodów na temat ich niedoli.

Co zrobiliśmy i jakie są plany na najbliższe dni?

Uruchomiliśmy także nową międzynarodową petycję – jak już wiecie – by wywrzeć nacisk na FIF-ę bardziej niż na rząd rosyjski, co może mieć lepsze efekty końcowe. W tej chwili zebraliśmy ponad 60 000 podpisów ze wszystkich krajów.

W następnym tygodniu jedziemy do jednego ze schronisk współpracujących z nami i postaramy się przekazać wam stamtąd video relację oraz najnowsze informacje na temat uratowanych tam psów.

Wysłaliśmy oficjalne pismo do FIF-y i zwracamy uwagę na ten problem we wszystkich social mediach, prasie, a nawet wśród zawodników. Jeden z nich oficjalnie tweetuje ze swojego profilu @NevilleSouthall na temat tej kampanii.

Przeczytaj także: Ciemna strona Mundialu: bezdomne psy umierają w męczarniach!

Teraz czas na wasze działanie: udostępniajcie tę petycję wszystkim swoim znajomym, pomóżmy zmienić los tych zwierząt, namówmy FIF-ę do zakazania tych okrutnych działań. Im więcej osób udostępni naszą petycję, tym większą szansę mamy na odzew ze strony FIF-y.

Chcesz pomóc psom w Rosji?

Podpisz petycję do FIFA

Podpisz

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.