25 stycznia 2022

Będą grać w gry online, żeby… pomóc lisom!

Już w najbliższy czwartek, 27 stycznia odbędzie się „Zimowe granie – misja pomaganie”, organizowane przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki oraz rodzimego producenta roślinnych zamienników wędlin – firmę Bezmięsny. Podczas streamu uczestnicy spotkają się na Twitchu, by nie tylko pograć w gry, ale również jednocześnie wesprzeć zbiórkę na rzecz kampanii #CenaFutra Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Cel  jest szczytny – kampania “Cena Futra” Otwartych Klatek ma na celu pomoc w zakończeniu niepotrzebnego cierpienia zwierząt futerkowych m.in. lisów i jenotów, które mimo sporego sprzeciwu nadal są trzymane w zbyt małych klatkach i zabijane tylko dlatego, że mają piękne futro.

Jak będzie przebiegał charytatywny wieczór przed komputerami? Hostem tego charytatywnego wydarzenia będzie Kinga Kujawska, prezenterka dobrze znana w świecie gamingu, a której na co dzień szczególnie bliski jest los zwierząt. Uczestnicy będą grać m.in. w Pummel Party, Marbles On Stream, GTA Online czy Kalambury online. Organizator zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cała akcja odbędzie się na kanale Kingii: https://www.twitch.tv/kingakujawska

Cieszymy się, że możemy być częścią takiej akcji. E-sport i gaming cały czas rosną w siłę i uważamy, że są to świetne narzędzia, które nie tylko gwarantują dobrą zabawę, ale też świetnie integrują ze sobą ludzi i budują społeczność! A to stwarza idealne warunki, by wspólnie zrobić coś dobrego – komentuje Anna Ferlin, Dyrektorka Kreatywna marki Bezmięsny.

Bardzo lubimy akcje, w których można połączyć przyjemne z pożytecznym – tak jak w tym przypadku! Niestety wciąż miliony zwierząt cierpią i umierają na fermach futrzarskich, dlatego każda pomoc w walce o ich lepszy los jest nieoceniona – serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i stanięcia tym samym razem z nami po stronie lisów hodowanych na futro! – mówi Marta Korzeniak ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

W trakcie wydarzenia środki będą zbierane na specjalnej dedykowanej zbiórce na portalu Pomagam.pl, a najbardziej zaangażowani widzowie w trakcie wydarzenia będą mogli zgarnąć paczki Bezmięs, bony do sklepu internetowego Bezmięsny.pl, a także paczki-niespodzianki od sklepu charytatywnego Otwartych Klatek. Wpłaty na ten charytatywny cel można już dokonywać tutaj: https://pomagam.pl/pomozlisom

Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest powstałą w 2012 roku ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych. Od 2018 roku jesteśmy częścią Anima International – działamy w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji, Estonii, Danii oraz na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Naszym celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt.

www.otwarteklatki.pl

BezMięsny powstał w 2016 roku jako pierwszy w Polsce roślinny rzeźnik online, czyli sklep, w którym można kupić pyszne zamienniki mięsa. Ich wyroby są polskim produktem, które tworzą od podstaw według własnych receptur.

https://bezmiesnymiesny.pl/

Partnerem Monitorującym Media Stowarzyszenia jest

Obserwuj nas

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do 4629 osób, którym zależy na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych i informowanie Cię o działaniach Stowarzyszenia Otwarte Klatki zgodnie z naszą polityką prywatności.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120