Możesz pomóc zwierzętom jeszcze łatwiej   
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby pomagać zwierzętom hodowlanym, ale na co dzień mają zbyt mało czasu i ograniczone możliwości, aby aktywnie działać na rzecz zmian. Otwarte Klatki są Organizacją Pożytku Publicznego. Oznacza to, że możecie przekazywać 1% swojego podatku przy rocznym rozliczeniu PIT na wsparcie naszego Stowarzyszenia. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze skuteczniej działać dla zwierząt w tym roku. Każda, nawet najmniejsza kwota, którą mamy do dyspozycji powoduje, że sprawniej i na większą skalę możemy realizować aktualne i planowane projekty oraz kampanie na rzecz zwierząt.

Dlaczego warto przekazać Otwartym Klatkom 1% podatku?
To nic nie kosztuje.
Nie musisz dokonywać przelewu – przekazanie 1% podatku nie jest darowizną. Wypełniając PIT, w odpowiedniej rubryce wpisz nasz numer KRS: 0000444120. Tylko tyle.
krs_wzor_-_ogolny
1% podatku i tak zostanie przekazany.
Możesz nie przekazać nam, ani żadnej innej organizacji swojego jednego procenta. Wówczas pieniądze te zostaną przekazane na rzecz Skarbu Państwa. Jako obywatel, masz możliwość zdecydować, co stanie się z tą kwotą. Jednak przekazując 1% podatku Otwartym Klatkom pomagasz milionom zwierząt hodowlanych.
Możesz pomóc nie wychodząc z domu.
Stajesz się jednym z nas – stojących po stronie cierpiących zwierząt. Wiemy, że nie każdy ma czas i możliwość angażować się w ważne sprawy każdego dnia. Przekazując nam 1% podatku, stajesz się częścią ruchu prozwierzęcego.

Przeczytaj także: PIT w 2019 – gotowe rozliczenia dostępne online?

Masz realny wpływ na to, co dzieje się ze zwierzętami.
Jesteśmy organizacją, która utrzymuje się ze składek i darowizn. Każda interwencja, którą przeprowadzamy, każde śledztwo, każda ulotka i biuletyn wymagają nakładu finansowego. Bez Twojej pomocy nigdy nie udałoby nam się wprowadzić zmian, których dokonaliśmy przez ostatnie kilka lat. Masz realny wpływ na to, co zdziałamy dla dobra zwierząt w przyszłości!

Cyryl i Ferdynand – lisy, które uratowaliśmy z fermy futrzarskiej. Dzięki wsparciu darczyńców zbudowaliśmy bezpieczny lisi azyl w poznańskim ZOO. Gdyby nie Wasza pomoc, już dawno by nie żyły.
Tak Ferdynand wyglądał na fermie.
ferdynand przed
A taki Azyl liski mają obecnie.
ferdynand1
Halina i Łazarka – dwie kury uratowane z fermy kur niosek. Halina miała poważny uraz dzioba, a Łazarka zdezorientowana błąkała się po fermie wśród stosu martwych kur.
Tak wygląda rzeczywistość kur niosek na fermach, gdzie znoszą jaja “trójki”.
flickr.com/photos/otwarteklatki/

PRZEKAŻ ZWIERZĘTOM 1% PODATKU

ŚCIĄGNIJ PROGRAM DO ROZLICZEŃ

POBIERZ DLA WINDOWS

ROZLICZ SIĘ ON-LINE.

URUCHOM ON-LINE

LUB POBIERZ PIT DO WYDRUKOWANIA.

PIT-37   PIT-36  PIT-38

PIT-28  PIT-39  PIT-36

Program nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.