Przekaż swój 1% dla zwierząt i pomagaj bez wychodzenia z domu.

Chcesz pomagać zwierzętom, ale na co dzień nie masz możliwości, by działać aktywnie? Nie szkodzi! Ponieważ jest bardzo prosty sposób, aby szybko i łatwo zrobić dla nich coś dobrego. Wystarcz przekazać swój 1% dla zwierząt.
W związku z tym, że Otwarte Klatki są Organizacją Pożytku Publicznego, możesz przekazać nam swój 1% podatku. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze skuteczniej działać dla zwierząt w tym roku. Każda, nawet najmniejsza kwota przekazana naszej organizacji zostanie jak najlepiej wykorzystana. Jako NGOs możemy działać tylko dzięki wsparciu darczyńców. Dlatego jeśli chcesz razem z nami walczyć o prawa zwierząt, wystarczy, że przekażesz nam 1% swojego podatku.

Dlaczego warto przekazać swój 1% podatku dla zwierząt?
To nic nie kosztuje.


Nie musisz dokonywać przelewu – przekazanie zwierzętom 1% podatku nie jest darowizną. Wypełniając PIT, w odpowiedniej rubryce wpisz nasz numer KRS: 0000444120. Tylko tyle.

Dowiedz się, jak przekazać 1% podatku dla Otwartych Klatek

1% dla zwierząt
Przekaż 1% podatku dla zwierząt.

To Ty decydujesz, czy Twój 1% podatku trafi do zwierząt


Jeśli nie zdecydujesz, jakiej organizacji chcesz przekazać swój 1% podatku, wówczas Twoje pieniądze automatycznie trafią do Skarbu Państwa. Ze względu na to, że masz możliwość wykorzystać te pieniądze zgodnie z własną wolą, warto przekazać zwierzętom 1% podatku poprzez wsparcie naszej organizacji. Wybierając swój cel, warto wziąć pod uwagę efektywność i skuteczność organizacji. Ponieważ Otwarte Klatki opierają swoje cele na efektywnym altruiźmie, przekazanie 1% właśnie nam jest najlepszym wyborem.

Im więcej osób przekaże nam swój 1% podatku, tym więcej będziemy w stanie zrobić dla zwierząt.

Przeczytaj: Na co wydajemy pieniądze i dlaczego warto przekazać nam 1% dla zwierząt?

Co więcej – możesz pomóc zwierzętom nie wychodząc z domu.


Wspierając Otwarte Klatki swoim 1% podatku stajesz się jednym z nas – stojących po stronie cierpiących zwierząt. Wiemy, że nie każdy na co dzień ma czas i możliwość angażować się w wolontariat dla zwierząt. Ale nie trzeba być aktywistą, by działać dla dobra zwierząt. Bardzo często wsparcie właściwej organizacji jest nawet bardziej efektywne! Wspierając nasze działania Ty także przyczyniasz się do poprawy losu wielu zwierząt. Przekazując nam swój 1% podatku, stajesz się częścią ruchu prozwierzęcego.

Przeczytaj także: PIT w 2019 – gotowe rozliczenia dostępne online?

Dzięki przekazaniu 1% podatku dla zwierząt masz realny wpływ na poprawę ich losu.


Jesteśmy organizacją, która utrzymuje się ze składek i darowizn. Dlatego każda interwencja, którą przeprowadzamy, a także nasze kampanie wymagają nakładu finansowego. Bez Twojej pomocy nigdy nie udałoby nam się wprowadzić zmian, których dokonaliśmy przez ostatnie lata. Masz realny wpływ na to, co zdziałamy dla dobra zwierząt w przyszłości!

1% podatku pomógł nam uratować między innymi lisy: Cyryla i Ferdynanda

Cyryl i Ferdynand to lisy, które uratowaliśmy z fermy futrzarskiej. Dzięki wsparciu darczyńców zbudowaliśmy bezpieczny lisi azyl w poznańskim ZOO. Gdyby nie Wasza pomoc, już dawno by nie żyły.
Tak Ferdynand wyglądał na fermie.

ferdynand przed
ferdynand1

Przeczytaj też o lisach uratowanych pod Wieliczką.Kolejnymi uratowanymi zwierzętami są Halina i Łazarka. To dwie kury odebrane przez nas z fermy kur niosek. Ponieważ obie kury wymagały leczenia, np. Halina miała poważny uraz dzioba, odebraliśmy je interwencyjnie z fermy. Niestety takich kur jak one jest na całym świecie miliony. Dlatego działamy, aby poprawić los kur na fermach, które znoszą tzw. trójki i żyją w najgorszych warunkach.

flickr.com/photos/otwarteklatki/

PRZEKAŻ ZWIERZĘTOM 1% PODATKU

NAJPIERW ŚCIĄGNIJ PROGRAM DO ROZLICZEŃ

POBIERZ DLA WINDOWS

NASTĘPNIE ROZLICZ SIĘ ON-LINE.

URUCHOM ON-LINE

LUB POBIERZ PIT DO WYDRUKOWANIA.

PIT-37   PIT-36  PIT-38

PIT-28  PIT-39  PIT-36

Program nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.